Naturalaus akmens stalviršiai

  • Naturalaus akmens stalviršiai

Granito, marmuro ar kitokio akmens stalviršiai


Natūralus akmuo – puikus pasirinkimas, ar tai būtų matinis, ar poliruotas (blizgus) paviršius. Nors gaminiai gali būti brangesni nei pagaminti iš kitos medžiagos, tačiau ilgaamžiškumas ir mados tendencijų ignoravimas sukuria ilgalaikią pridėtinę vertę.

Galima teigti, kad tauri medžiaga jau rado savo nišą mūsų namuose ir supančioje aplinkoje, o biurų pastatų standartai, kaip ir visame pasaulyje, reikalauja natūralaus akmens grindų ir sienų holuose, liftuose, granitinio stalviršio vadovų kabinetuose…

Tai viena populiariausių statybinių bei apdailos medžiagų pasaulyje.

Virtuvės, vonios stalviršiai iš granito ir marmuro užima 40-45 proc. rinkos JAV ir ES, o šiuolaikinės technologijos leidžia išgauti ir apdirbti pageidaujamo dydžio bei storio gaminius. Vis labiau populiarėja granitiniai stalviršiai virtuvėje, o marmuro praustuvai – vonios kambaryje.

1kv.m. kaina prasideda nuo 180€

Jai paspausite pirkti - už nurodytą kainą gausite pilna konsultacija. Mūsų specialistas atvyks pas jus - patars, išmatuos, pakonsultuos, parodys pavizdžių ir padės išsirinkti.Prekes galite atsiimti pas mus po to kai gausite patvirtinimą, kad prekės paruoštos atsiėmimui arba mes jas pristatysime jūsų nurodytu adresu. Jai reikia montavimo paslaugu jas galite taip pat užsisakyti ir komentaruose nurodyti kapines kuriose reiks sumontuoti. Prieš kapavietės paruošima su jumis susisieks mūsų meistrai, kad parodytumėte kur yra kapavietė. Kapaviete galite nurodyti ir nuotoliniu būdu nupasakodami kaip rasti kapaviete arba duodami tikslias kapavietės kordinates. galite mums atsiusti nuotrauka ar kitais būdais.


Montavimo paslaugas atliksime per 2 mėnesius sezono metu. (per tą laiką paruošime viską montavimui jūsų kapavietėje)


Kai nereikia montavimo paslaugų prekes paruošime atsiimti per 2-3 d.d. jei prekes turime vietoje ir jų nereikia gaminti. Gamybos eilė apie 4-8 sav.


Visada galite su mumis susisiekti jums rūpimais klausimais čia

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Prekės kodas: Stalviršiai
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 180.00€

  • Be PVM: 180.00€