Paminklas sp1227

  • Paminklas sp1227

Trijų dalių paminklas iš juodo kareliško ir baltic green Granitų.

Užsisakant pilną kapavietės įrengimą - paminklui pritaikysime 20% nuolaidą. Galime pagaminti iš jūsų pasirinktų granitų ar kitų akmenų.

Jeigu reikia montavimo rinkitės PM3 klase ją rasite ČIA. jeigu paminklo statymo vieta yra sunkiai prieinamoje vietoje, papildomai prie montavimo pasirinkite ir  funkcija kuria rasite ČIA

Mūsų kaikurių paminklu katalogą galite rasti čia

Kadangi prekyba vyksta ir gyvai tai del darbu gausos nevisada spėjame atnaujinti internetini tinklapi ir kai kurie paminklai gali buti parduoti ir sandėlyje nebebūti.

Prekes galite atsiimti pas mus po to kai gausite patvirtinimą, kad prekės paruoštos atsiėmimui arba mes jas pristatysime jūsų nurodytu adresu. Jai reikia montavimo paslaugu jas galite taip pat užsisakyti ir komentaruose nurodyti kapines kuriose reiks sumontuoti. Prieš kapavietės paruošima su jumis susisieks mūsų meistrai, kad parodytumėte kur yra kapavietė. Kapaviete galite nurodyti ir nuotoliniu būdu nupasakodami kaip rasti kapaviete arba duodami tikslias kapavietės kordinates. galite mums atsiusti nuotrauka ar kitais būdais.


Montavimo paslaugas atliksime per 2 mėnesius sezono metu. (per tą laiką paruošime viską montavimui jūsų kapavietėje ar kitame objekte)


Kai nereikia montavimo paslaugų prekes paruošime atsiimti per 2-3 d.d. jei prekes turime vietoje ir jų nereikia gaminti. Gamybos eilė apie 4-8 sav.


Visada galite su mumis susisiekti jums rūpimais klausimais čia

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Prekės kodas: sp1227
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 490.00€

  • Be PVM: 490.00€